Profesyonel
Kurumsal
Tecrübeli

HAKKIMIZDA

Taren mühendislik 2004'den bu yana pamuk tohumu delintasyon tesisi tecrübesi ile kazandığı deneyim ve bilgiyi 2010 yılından itibaren pamuk tohumu işleme makinesi, (delintır) makinesi ve üretim tesisi imalatına başlayarak daha da pekiştiriştir.

Türkiye ve Avrupa'da patentli olarak kimyasal (asit) delintır imalatı ve pamuk işleme tesisi kuran imalat yapan tek firma taren mühendisliktir.

Taren mühendislik kısa zamanda Türkiye'de ve Türki ülkelerinde özellikle Özbekistan ve Azerbaycan'da yaptığı pamuk delintasyon tesisi ile kısa sürede sektördeki yerini almıştır.

Taren mühendislik Türkiye'de ve Türki ülkelerde pamuk tohumu üretciliğinin önünü açmıştır

Taren mühendslik sadece makine imalatı yapmayıp kurduğu pamuk tohumu delintasyon tesislerinin işleyişi ve kalite yönetimi konularındada danışmanlık yapmaktadır.

Firmamızın en önemli yetkinliği pamuk tohumu işleme prosesini çok iyi bildiği için kurulum sonrası müşterilerine ürün giriş, depolama, işleme ve kalite laboratuvar konularında tam destek sağlamaktadır.

Taren mühendislik imalat projelerini montajı ve devreye alma aşamalarından sonra istenir ise ilk yıl tesis üretimini Taren Mühendislik olarak firmamız yapabilir.

Taren mühendislik yatırımcının üretim partneridir.

DELİNTIR TAREN 1000


Yüksek çelik kalitesi ile gerçekleşmiş imalat


1300 kg asitle muamele edilmiş çiğit dolum kapasitesi


Yüksek teknoloji ısıtma burner kontrol


Ortalama 500 kg/saat temiz tohum kapasitesi (Tek Delintır)


Ürün detayı için tıklayınız Katalog için tıklayınızDELİNTIRI İMAL EDİYORUZ, DEVREYE ALIYORUZ
VE SİZİN İÇİN 1 YIL TESİS ÜRETİMİNİZİ BİZ YAPIYORUZ...

İLETİŞİM

İncirlik Blv. Yeni Mh. 4386 Sk. No:8/1 Şanlı İş Merkezi B Blok No:4 Sarıçam/ADANA

GSM: +90 534 893 00 10
Ofis: +90 322 277 01 37