HakkımızdaKuruluş tarihi olan 2016’dan beri, TAREN Mühendislik Makine Elektrik Otomasyon Sanayi ve Ticaret Şirketi, patentli tohum delintasyon makineleri, reaktör sistemleri, siglon ve aksiyal fan grupları, basınçlı / basınçsız kaplar, kazanlar, jet pulse filtreleri, dolum makineleri, paketleme sistemleri, ve endüstriyel tesis üretimi (tüm tesisin montaj, devreye alma, eğitim, test üretimini içerir ve firmanıza nihai ürünü sağlamayı taahhüt eder) gibi ulusal ve uluslararası pazarlar için değerli endüstriyel mühendislik hizmetlerini; kendisinin geliştirdiği Entegre Kalite Yönetimi (IQm) ve Çevresel Sorumluluk (ER) disiplinleriyle gerçekleştirmektedir.


Nihai ürünü müşteriye sunmayı taahhüt eden, tüm tesisin montaj, devreye alma, eğitim, test üretimini kapsayan; komple, anahtar teslim pamuk delintasyon tesisi üretiyoruz. Türkiye, Türki Cumhuriyetleri, İspanya, Fransa, Pakistan, Afganistan, Hindistan, İsrail ve Güney Afrika olan ulusal ve uluslararası müşteriler için çalışıyoruz.


Hizmet verdiğiniz sektör veya çalışma koşullarınız ne olursa olsun; bir alanda başarılı olmak istiyorsanız, disiplinli bir şekilde çalışmanın gerekli olduğuna inanıyoruz. Aynen kendi Entegre Kalite Yönetimi (IQm) ve Çevresel Sorumluluk (ER) disiplinlerimiz gibi. Üzerinde çalıştığımız her proje için iş akışını düzenliyoruz ve proje ekibine dahil olan tüm çalışanların bu disiplinde bu sürece sadık kalmasını sağlamaya özen gösteriyoruz.


Süslü kelimelerin ötesinde ve kelimenin tam anlamıyla - biz profesyoneliz! Bu zeki, çalışkan ve üretken işlerle meşgul olduğumuz anlamına gelir. Ekibimiz ve kendi alanlarında uzman olan iş ortaklarımız sayesinde her zaman daha iyisini hedefliyoruz.


Ve bu sadece bir özet. Bizi farklı kılan tüm özellikleri keşfetmek için, proje ofisimizle tanışmanızı ve olası işbirliği yollarını keşfetmenizi bekliyoruz.


https://www.linkedin.com/company/tarencomtr/

Copyright © 2019. Tüm Hakları Saklıdır. | EFEBT